| IncorrectUsername a întrebat:

Am si eu o intrebare despre "moda"...(nu prea ma pricep tongue)Asa.Deci vreau sa va intreb daca s-ar potrivi tinuta astatongueantaloni negri cu bretele lasate,tricou simplu alb si cu o esarfa? Si inca ceva, la pantalonii negri de ce culoare se poarta bretelele sa se vada frumos?

Răspuns Câştigător
| Annya206 a răspuns:

Da se potriveste! Pantalonii negri si tricoul alb fac o tinuta clasica, pe care poti sa o scoti din anonimat cu accesorii de alta culoare, albastru, verde, rosu, cum ar fi esarfa de care spui si tu. Bretele pot fi aceeasi culoare ca esarfa sau incaltamintea, dar preferat alta culoare decat negru.
Insa cel mai important este sa te simti tu bine, pentru ca atunci emani buna dispozitie!

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Dar îmbracată-te cum vrei...

| acinorev a răspuns:

Pai, important e ca pantalonii sa iti vina foarte bine, bretelele sa nu te stranga si camasa (eu o camasa alba si simpla cred ca e cea mai potrivita, nu un tricou) sa nu fie prea stransa sau prea larga. Esarfa... Asorteaz-o la bretele! Poti incerca culorile: verde, rosu, galben, bleumarin, negru, albastru. Ai grija sa nu iesi din culorile scolii, totusi!

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Daca tie ti se pare ca iti sta bine in acea tinuta, este perfect.Noi nu ne putem da seama pentru ca nu-ti cunoastem corpul, intelegi? Alege tot ce ai tu mai bun prin dulapuri (adica tot ce-ti place tie cel mai mult) si vei face alegerea corecta.Numai bine!

| SebySeby12 a răspuns:

Combinatia propusa de tine se potriveste de minune! Eu ti-as recomanda ca bretelele sa fie de culoare albastra, rosii, verzi. Sper ca sfatul meu ti-a fost de ajutor!