| aVicii a întrebat:

Nu prea suport blugii, la scoala merg doar in trening, iar cu blugii doar in coazii mai speciale. laughing
Cum sa ma imbrac pe blugi [ma refer camasa sau tricou] si cam ce culor s-ar asorta!

funda:X

Răspuns Câştigător
| Capsunicax3 a răspuns:

Cu blugi se asorteaza orice! Depinde si ce culoare sunt :
1. cu cei rosi se asorteaza negru, albastru, crem, alb, protocaliu
2. cu negri - orice culoare
3. cu albastru aprins - verde, crem, negru, alb, roz, violet
4. cu blugii albastru sters ( blugi de zi cu zi ) - se asorteaza orice culoare
La blugi se asorteaza si camasa, si tricou si hanorac, si bluza de trening si jersee, si pulovar orice happy
Funda?

4 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Blugul este materialul din care inainte se faceau salapotele zidarilor. ce deduci din asta? blugul nu este un material care sa ceara eleganta.

| KiddRebel a răspuns:

Poti sa ai blugi albastru inchis cu o camasa alba cu bretele si ciocate.