| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Sall TPU,
Camera mea e foarte simpla si plictisitoare, vineri vreau sa o renovez sa mut toata mobila doar ca pereti mei sunt albi as vrea niste idei ce sa fac cu pereti sa nu mai para asa plictisitori si ceva decorati pentru camera.
va pup :** funda cele mai bune idei

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Camera ta e locul unde îți petreci tu majoritatea timpului. Ar trebui să o decorezi astfel încât să te simți tu bine! Dacă eu ți-aș spune cum este camera mea, ori ți se va părea ciudată, ori nașpa, și nu are rost să fac asta!
Eu nu știu care îți este stilul, ce îți place sau nu să faci, iar din acest motiv nu pot să te ajut în legătură cu nimic!
O cameră albă este perfectă, câteva postere pe pereți, poze speciale pentru tine, și alte câteva chestii ar face-o să arate interesant!
http://weheartit.com/......ch/entries

3 răspunsuri:
| georgel09 a răspuns:

Pai de exemplu sa zicem culoare maro jumate camera o faci maro deschis si cea lalta jumate cu maro inchis sau alte culori.pt decoratiuni un tablou, ceva floare intr-un colt, sau o oglinda.;-)

| KeriB a răspuns:

Iti poti pune un tapet cu aspect abstract pe toti pereti sau doar o bucata pe mijlocul peretilor. De asemenea poti incerca combinatii de alb si negru este foarte la moda!

| kiko12 a răspuns:

Ce culoare au ochi tai? pai... daca sunt albastri fai un bleu deschis daca sunt caprui fai un crem daca sunt gri fai un gri mai inchis si etc... sau pune tapetwinking ce culoare vrei tu :p