| TeodoraLazz a întrebat:

Hei, TPU! big hug Vreau sa imi renovez camera si nu stiu ce culoare sa dau pe pereti. mobila e de culoare maro inchis si deschis (niste dulapuri vechi si ciudate laughing )... iar parchetul la fel e maro deschis... voi ce parere aveti? Dau funda la cel mai bun raspuns! :*

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.ziare.com/articole/culori+dormitor
Uite un link... poate te inspira.
O zi frumoasa sa ai:)

| Yellow94 a răspuns:

Buna, eu iti recomand sa dai cu Alb. In acest fel v-a scoate in evidenta culoarea mobilierului + ca se poarta mai mult aceasta culoare e la ' moda ' ca sa zic asa (doar sa ai grija ca se murdareste repede) acum bafta la renovarewinking

| TeodoraLazz explică (pentru Yellow94):

Mersi! :* Dar nu stiu. alb e genul meu laughing