| memariuta a întrebat:

Imi renovez camera si am nevoie de niste idei. Va rog mult.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com Poate iti faci o idee despre ce ai putea face/

| davidwarner a răspuns:

Fa 2 peretii albastru deshis si pe ei cu o albastru inchis faci valuri marine. Pe ceilalti poti sa ii lasi albi, sau cu dungi albastre, dar mai bine ii lasi mai simpli si pui pe ei tablouri sau postere. Poti sa iei covorase mici albastre sa se asorteze, la fel si cu lenjeria de pat. Poti sa iei sifonier sau dulap(in caz ca schimbi si mobila) cu oglinda sau cumperi bucatele de oglinda si faci un fel de mozaic pe mobila sau pe perete.

| Bubiko a răspuns:

Eu am in camera la mine un perete mov cu 3 dungi crem si unu cu 3 dungi mov intr-o parte si 3 in cealalta parte. Vezi sa nu incarci prea mult peretii. Si iti mai dau o idee. Poti sa faci niste stelute pe perete de orice culoare. Eu am fost in Praktiker(parca) si ne-au facut culorile la comanda. Funda

| Clever a răspuns:

Ceva tare! pune-ti tavan din rigips si inloc de lustra sau ce ai uh iti pui in forma de cerc cel putin8-9 spoturi de dif culori big grin sa vezi ce bine da:X zici ca esti in nava spatiala

| FlorinaRuby a răspuns:

Si eu mi-o renovez.Cred ca o sa imi fac 2 pereti albi dai roz mai inchis, pe cei roz as vrea sa pun niste poze alb-negru in rama cu ceva funditse lipite pe rama.

As vrea sa imi cumpar si niste cutii dinacelea de depozitare cu niste modele dragutse.

Ai putea topi in niste cescute lumanari si ar arata foarte tare.Cauta pe www.ilovehandmade.ro sau. com nu mai stiu si vei gasi modelul

Ai putea cumpara niste stickere sa pui pe mobila

Daca vrei poti pune pe perete o oglinda... poti pune una intreaga si langa niste bucati de oglinda sparta sub forma unei flori, arata super

Poti cauta cate ceva pe SoScasa
Acum eu nu prea mai am idei dar sper ca ti'am fost de ajutor!
Apropo poti scrie pe google la imagini "Girls Rooms" sau "Teens rooms" si te poti inspira din pozele alea

| Adda_2262 a răspuns:

Si eu vreau sa'mi renovez camera si o sa incerc ceva stil Michael Jackson vs.Marilyn Monroe.happyAm vazut la o prietena si e super poti comanda tablouri pe net sau chestii din astea daca te intereseazahappy Succes:*

| camycamy a răspuns:

Cand ti-o renovezi fa si dc nu mi-ai zis? apropo patai roz (daca tot iti place) daca chiar ti-o renovezi.