| Beibyyyyyy a întrebat:

Ce site-uri cu haine pantofi etc. stiti? Funda?
(cu preturi )

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Iti recomand modexim shop, are niste costume si niste bluze superbe si la preturi foarte avantajoase. Mi-am cumparat foarte multe lucruri de aici si sunt foarte incantata, am primit numai complimente cand le-am imbracat. De asemenea, am mai cumparat de la bonprix niste rochii de vara frumoase, elegante, dar putin mai scumpisoare. Au si niste pulovere dragute si blugi, colanti, pantaloni scurti(daca porti). Ti-as mai putea recomanda amafashion, unde au si haine frumoase, dar si pantofi, posete si accesorii de calitate. Am cumparat de la ei 4 posete de piele(rosie, alba, neagra, maro cu bej) si merita banii, desi preturile sunt destul de marisoare(200-250lei/bucata). Mai poti incerca la 24 shop, au incaltaminte deosebita sau pe yokko fashion pentru compleuri si rochii de ocazie sau office. Am vazut modele frumoase, dar, de asemenea, preturile sunt mari, iar eu nu am cumparat niciodata nimic, deci nu pot sa ma pronunt cu privire la calitatea produselor.

9 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna, pe www.hainedevis.ro sigur o sa gasesti ceva ce o sa te incante mai ales acum cu reduceri de 70 %!
O zi buna!

| Niiiicu a răspuns:

Cel mai bine si sigur e sa mergi chiar tu in magazin pentru ca pe net te poate insela o poza biine facuta

| AlescandraM a răspuns:

Buna, mie imi plac foarte multe hainele dupa acest site : http://www.asos.com/Women/?r=2 ( preturile sunt in euro dolai etc. dar cand le primesti la posta sau prin curier rapid platesti in lei. ) funda?

| funnyboy a răspuns:

Okazii:
www.okazii.ro

| Beibyyyyyy explică:

Da cand va intereseaza pe voi baieti mada... ma asteptam la fete. bv!

| Adrian_Bârea_1996 a răspuns:

Http://event.2parale.ro/......ents/click
Aici sunt pantofi, dar nu numai, sunt de toate!