| sweetgirl68 a întrebat:

trec direct la subiect: nu imi place cum imi sta parul nu are pic de volum, mi se ingrasa repede si este foarte incalcit as vrea sa folosesc produse de la pantene dar nu stiu care.va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi si sa imi spuneti ce sampon mi s-ar potrivi.dau FUNDAAA!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kassie a răspuns:

Buna. Şi eu am avut exact aceeaşi problemă, dar părul meu este acum mătăsos si nu se mai incalceşte aşa repede. Am folosit şampon Anti-mătreaţă pentru păr strălucitor de la Nivea(e sticluţa albă, cu capac albastru deschis)(credemă, nu aveam probleme cu mătreaţa deloc) şi ca balsam, am folosit Placenta, de la Kallos. Îmreună merg super. Fundiţă?