| Doinella a întrebat:

Salutic! Parul meu este subtire si lipsit de volum! de lungime medie! Foarte repede se ingraşă, nu stiu ce sa mai intreprin deja. Nu trec nici 2 zile ca parul meu e gras! Ce sfaturi mi-ati da? Funda+Vot.;**

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna! Pai asa mi s `a intamplat si mie.
1.In magazine sau farmacii exista sampoane pentru parul gras si lipsit de volum.Iti poti cumpara.
2. Daca folosesti nu e bine.
3. Dupa ce te speli cu samponul si clatesti cu apa din abundenta, puneti intr-un castron otet de mere si putina apa apoi maseazati parul cu acel otet si nu te clati.Chiar daca prinde parul acel miros ziua urmatoare iti va disparea.
Eu asta am facut si acum parul meu e plin de volum si trebuie sa ma spal pe cap dupa 5 zile. Sper ca functioneaza si la tine si ca vei remedia aceasta problema.Succes! Funda? :Xkiss

3 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

La 2. ma refeream la balsam daca folosesti nu e bine.

| mona a răspuns:

Incearca sa te speli cu sampon de urzica

| SweetCristina a răspuns:

Poi...daca este parul lung tundetil scurt si daca tot tie asa cumparati un sampon pentru volum, parul meu are mult volum