| vandrushko a întrebat:

Cristiano Ronaldo a meritat banii dati de Real Madrid? http://frectii.com/......tughezului

1 răspuns:
| Boyka22 a răspuns:

Eu nu pot sa spun ca Real Madrid nu si-a scos banii dupa ce la cumparat pe C.Ronaldo dar Ronaldo nu mai e acelasii care juca la Manchester pentru ca aici la Real nu joaca pe postulo care-l juca la Manchester...si aici ne gnadim la un lucru Manchester la dat pe Ronaldo si la cumparat pe Nani care joaca exact ca si Ronaldo... putem spune despre el ca este al 2-lea Cristiano Ronaldo