| larissa2000 a întrebat:

Sall, vineri este ziua unei prietene si nu am idee ce sa ii cumpar, mentionez ca implineste 13 ani, ii plac culorile roz mov si albastru. funda

Răspuns Câştigător
| ellena99 a răspuns:

Buna,ii poti cumpara niste cercei draguti din argint cu o pietricica roz si un balsam de buze de la nivea.Cred ca s-ar bucura.Adica,mie imi plac tot aceste culori deci cred ca avem aceleasi gusturi si pe mine m-ar bucura acestea.Luni a fost ziua mea si o fata mi-a luat o esarfa super draguta roz si am fost foarte fericita.Deci ar fi buna ideea.

16 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o poseta roz, machiajuri, o pereche de blugi albastri sau mov, tenishi roz, un ghiozdan mov cu roz, flori, ciocolata sau accesori.
P.S.: Poti cumpara blugi roz sau albastri, mai adaugi niste tenishi sau un ghiozdan, pe langa flori sau ciocolata.Cadoul perfect!
Bafta la cadou, si sper sa cumperi ce ti-am sugerat... Distrati-va si spune-i "La Multi Ani!"! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| MeGustaaaaa a răspuns (pentru sweetchocolate):

Eu i-am spus ce cadou ar fi frumos...Dar na, vi tu si strici toata distractia.Si tenishii nu costa 50 de lei da' ma rog...Lasa asa.

| XoXo_8074 a răspuns:

Ai putea să-i iei o cămașă sau un ursuleț de pluș...(sunt drăguți și la vârsta asta unele persoane colecționează) o carte(nu ceva plictisitor. de exemplu ''The Vampire Diaries'') ojă o ramă foto în care să pui o poză cu voi două...happy fundiță?batting eyelashes

| PiScOtElL a răspuns:

Pai eu te-as sfatui sa ii cumperi un o bluza roz frumoasa, un ursulet si pe langa cred ca ii poti cumpara si o cicolata

| SandraMikyZu a răspuns:

Poi... poti sa-i cumperi un lac de unghi roz un animalus de plus dragut si un tricou albastru superb. Sau poti sa-i cumperi si o sampanie de copii ca sa o beti impreuna!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi cumpără-i nişte accesorii, cum ar fi : lanţuri, brăţări, inele, cercei, bani, o eşarfa care crezi că i-ar plăcea, o cutie de ciocolata, un ursuleţ de pluş etc.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Poti sa-i cumperi o bluza sau o camasa in culorile acestea, o carte pentru tineri, un ursulet de plus superpufos sau niste cosmetice happy

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Nu ai copiat dupa XoXo_8074?

| andreisandu28 a răspuns:

Un vibrator mov

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o carte, cartea ta preferata si un tricou, de exemplu am vazut de la Mango un top albastru cu 80 de lei cu sclipici si era foarte dragut. Sper sa te ajute!

| EuEuEu2 a răspuns:

Si eu am fost in situatia aceasta chiar ieri! Eu i-am luat ce am crezut ca are nevoie.Am observat ca avea o husa de telefon la gat ce era destul de uratica.I-am cumparat o husa mai frumoasa.I-am mai luat o bluza pe culoarea ei preferata si o ciocolata.Asa ca, ia-i ce crezi ca are nevoie.

| ÇåÞşůήϊςå2012 a răspuns:

Poti sa.i iei haine(LA MODA)... daca ii place sa citeas poti sa.i iei o carte...sau poti sa.i iei un film care va plke la nebunie la amandoua si sa va uitati amandoua. FUNDA

| arrakeen9999 a răspuns:

Salut! Ai putea sa ii cumperi o bluza + niste bomboane, o ciocolata sau poti sa ii iei o carte. Recomandarea mea : Insemnarile unei Pustoaice.Baftawinking!

| Aiimee a răspuns:

O cutie de bijuteri big grin happy

| R4doko a răspuns:

O esarfa roz/mov/albastru, sau toate 3. :-)
O bluza, roz/mov/albastru,
Daca ai fi ea, gandeste-te ce ti-ai dorii.