| anonim_4396 a întrebat:

Ce i-as putea cumpara unei prietene foarte apropiate de ziua ei?
Ii plac culorile roz, mov, albastru, violet
isi doreste sa devina procuror/avocat
Sper ca v-am dat niste indicii bune... Chiar nu stiu ce sa ii cumpar nu prea as vrea sa o dezamagesc...
FUNDAA

3 răspunsuri:
| Ddeliaa a răspuns:

Poti sa ii cumperi o rama colorata si sa pui o poza cu voi doua, poti sa-i cumperi o cana cu "Cea mai buna prietena", parfumul preferat...

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Pai ii poti cumpara o cana, o felicitare, un breloc pe care scrie numele ei sau pe care scrie "Cea mai buna prietena".Ii poti iua un parfum, o crema sau un ruj..nu stiu depinde de tine ce buget ai. Poti sa ii iei un tricou, niste gene false, un bibelou dragut...happy Poti sa mergi la un magazin de cadouri si sa vorbesti cu vanzatoarele, sigur ti-ar recomanda ceva happy
Bafta la ales cadouri! :*

| Ioionela a răspuns:

Sunt din Galati

Întrebări recente