| gabyntz a întrebat:

Sallut, sti cineva cum pot scapa de osurile de pe fata ...am numai pe un obraz cam vreo 10-12 cosuri care sunt de 1-2 ani si nu stiu cu ce sa mai scap de ele. stiti vreun tratament cu adevarat bun... (am folosit argila, tarate) cu astea nu prea am rezolvat ceva (am 15 ani jumate), pentru un raspuns eficient dau funda!

Răspuns Câştigător
| B3belusha a răspuns:

Deci, ce am facut eu ca sa scap de cosuri, pai, i-aty o crema exfolianta, pe care s-o folosesti din 2 in 2 zile(eu am luat Clean depper, de la Nivea). In fiecare dimineata date cu Xerialine Fluide, iar seara cu Xerial 10 Lait Corporel ( recunosc sunt cam scumpe cel pootin p mine m-au ajuns 150-180 RON amandoua), iar in partea in care ai cosuri mai multe date cu Baneocin, dar numa pe cosuri, iar asta seara(Baneocinul costa cam 3 ron, asta e ff ieftin laughing Ity zic, daca urmezi tratamentul asta o luna, vei vedea intr-adevar o imbunatatire legata cu pielea ta. (tratamentul asta nu l-am inventata, am mers la un dermatolog si el a recomandat asta til recomand si tie ca dupe descriere, ai cam acceasi problema pe care am avut-o si eu). Succes happy

6 răspunsuri:
| Andrux a răspuns:

Daca nu ai facut-o pana acum.mergi la dermatolog! Cea mai buuuunaa soluutiie! Iti va da exact ce e mai bun pentru cosurile tale.si tenul tau.Asa iti vor trece foarte repede!

Te puup! Si sa mergi. daca nu ai facut-o! Fundita?

| Minks a răspuns:

Ai incercat cu sapun pe baza de sulf? La mine a mers.

| AngelOnEarth a răspuns:

Sunt mii si mii de tratamente. Unele pot functiona si pentru tine, iar altele nu. Cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatolog si sa iti dea un tratament adecvat.

| Laly_5095 a răspuns:

Buna.Iti recomand Eridosis sunt foarte bune doar ca problema este ca la noi in Romania nu se gasesc eu le iau de la o persoana care le distribuie in toata tara. Aa sunt niste servetele cu antibiotic mie mi-ai folosit foarte mult si nici nu sunt scumpe. te pot ajuta daca vrei.

| sierjuu a răspuns:

Tot fenomenul este, sangele!, sangele tau!, consulta un dermatolog bun, daca o sa te trimita si la analize o sa te rezolve pana la urma, nu are rost sa incerci tot felul de creme de capul tau, pot avea efecte secundare.

| gabyntz explică:

"stie";"cosurile"; scuzati greselile am o tastatura cam busita laughing