| anonim_4396 a întrebat:

Salut, se merita banii pentru un tratament laser pentru cosuri sau sa raman la o crema care sa rezolve intr un timp mai indelungat cosurile? Cat de eficient este un tratament cu laser pentru cosurile de pe fata? Eu am 16 ani jumate si nu am foarte multe cosuri dar am inteles ca ace tratament cu laser este eficient chiar daca este mai scump. Daca chiar se merita, stiti o clinica buna care se ocupa cu asa ceva si care are si niste preturi corecte? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

La 16 ani chiar NU este indicat sa faceti tratament cu laser. Aceste firma care se ocupa cu asa ceva nici macar nu ar trebui sa va primeasca dar o fac numai ca sa iti ia banii. Cea mai eficienta metoda este sa va duceti la un magazin Plafar si sa intrebati acolo de o crema speciala pentru cosuri. Sunt sigur ca o sa gasiti exact ca trebuie. O seara buna.