| Zozolika a întrebat:

Cum scap de cosuri... app vreau si eu chestii din astea mai putin costisitoare... adica nu creme CEVA NATURAL!

Răspuns Câştigător
| Cherry a răspuns:

Nu e natural, si costa doar 1 leu de laplafar, argila! Este minunata! Argila se folosea si pe timpul bunicilor nostri, nu foloseau fel de fel de tampenii.Iei plicu care iti ajunge de 2 ori,citesti pe spatele plicului si poti amesteca cu apa,cu lappte,cu ulei de masline, cu suc natural, cu zeama de pepene.

9 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Cel mai bine te duci la dermatolog.Lasa chestiile naturiste.

| KirigayaKirito a răspuns:

Amesteca 3 lingurite cu otet de hrean cu 10 frunze de menta pisate.Din aceasta compoziti va iesi o masca care o poti da pe fata si lasa peste noapte. Apoi spalate si maseaza-te cu maioneza! Iti va hidrata pielea si te va scapa de cosuri! PWP funda?big grin

| brandiburu a răspuns:

Sex. Este cea mai veche si unanim recunoscuta metoda.

| Zozolika explică:

O sa incerc ce ati spus daca merge va dau funda daca nu dau la ala cu sex laughing

| m1xa3la a răspuns (pentru Zozolika):

Chestia cu lamaia merge sau umezeste foarte putin 3 lingurite de zahar si freacate pe fata vreo 2-3 min continuu asta dupa ce te-ai demachiat repeta chestia asta cateva seri si scapi...sau aceiasi chestie cu malai. suna cam aiurea da functioneaza scapi si de cosuri j de puncte negre.bafta

| JAMALEEE a răspuns:

Buna.Deci:
-Depinde daca ai pe fata nu le stoarce ca dupa aia o sa-ti iasa 101. crying
-Esti in pragu adolescentei e normal sa-ti iasawinking
-Metode naturiste nu prea stiu dar te-as putea ajuta cu o crema se numeste ZINERYT ti-o recomand la mine a fost de mare ajutor cand am trecut prin aceasta problemawinking

| claudiuxs a răspuns:

Umm... trec de la sine daca le alsi in pace,, si ce daca ai cosuri?

| wazner a răspuns:

Incearca cu zeama de lamaie, daca nu ia de la farmacie zynerit e super bun

| clawclauditza a răspuns:

Poi ar putea functiona remediul cu lamaia.Pui in locul acela zeama de lamaie si incearca sa tii 20 de min cel putin si daca ai putea ar fi bine sa lasi cam o seara intreaca si te va scapa de ele.Dar inainte trebuie sa iti cureti tenul cu apa si un prosop