| JustMe_3798 a întrebat:

Saloot, ce sampon imi recomandati pentru par:gras, sensibil, cu matreata? Adica un sampon ce sa-mi hidrateze scalpul, sa scap de matreata si sa nu fie atat de gras, ca se "ingrasa"cam des straight face

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pantenne.Eu am avut aceeashi problema ca tine, dar s`a rezolvat.Shi cu balsam il face mai moale si mai matasos smug Sper sa te fi ajutat happy

| ikram a răspuns:

Uite acesta e potrivit petru tipul tau de par Hegron Iedere Dag http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=124

| Bessame a răspuns:

Incearca samponul si masca s-ai balsamul de la herboshopy! Sunt si pe baza de plante naturale nu sunt scumpe eu mi l-am cumparat din farmacie! sunt foarte bune samponul l-am cumparat la pretul de 16 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. poti incerca syoss...:-)