| OpinieSiSolutie a întrebat:

Salu TPU! Problema este ca sunt obsedat de freza aceasta https://www.facebook.com/....../photo.php Chiar as vrea sa ma tund asa sau cel putin asemanator. Vreau sa stiu ce foloseste baiatul acela de ii sta frizura asa. Nu vreau sa folosesc gel sau stiu eu mai ce, nu vreau sa mi se intareasca parul! Scuzati categoria :o3. Fundaa :o3.

9 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Ala nu e Justin Bieber?!
Si ca fapt divers, trebuie sa il faci cu placa de par ceva timp ca sa stea asa fara sa-l dai cu fixativ/gel/crema de par/ceara.

| OpinieSiSolutie explică (pentru NnDWtf):

Nu, nu e. Multumesc pentru raspuns!

| M1Man a răspuns:

Wow foloseste miere de albinelaughing. Fixativ ma.

| OpinieSiSolutie explică (pentru M1Man):

Dar fixativul intareste ma happy

| M1Man a răspuns (pentru OpinieSiSolutie):

Da dar dupa aceea poti da cu peaotanul prin par si iti va sta asa cum ii sta lui.

| OpinieSiSolutie explică (pentru M1Man):

Multumesc!

| RobertSkiller69 a răspuns:

Trebuie sa ai parul mare, treuie sa te tunzi peste tot in afara de mijloc si poti sa tio faci cu gel sau mai intai pui multa apa iti faci freza apoi dai cu feonul