| StefNN a întrebat:

acum o perioada de timp aveam cosuri nasoale pe fata, acum mi au mai trecut dar am urme de la acele cosuri carora nu prea le gasesc tratament, aveti idee cu ce as putea sa dau ca sa scap de ele? Mersi frumos

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu prea exista. Sunt fel de fel de creme si geluri la farmacie, multe de la IvaTherm, ai putea incerca, trebuie sa le iei pentru o perioada lunga de timp si sa nu te astepti la minuni. Stiu prin ce treci sad

| Raducons a răspuns:

Se mai imbunatateste in timp aspectul, dar cel mai bun efect il are operatia estetica, Operatia consta in folosirea unui aparat care ia cate un strat fin de piele in mai multe sedinte pana se apropie tenul de forma normala, dar este destul e scump.

| LoVance0000 a răspuns:

Oricine ma intreaba raspunsul mi e acelasi:masca de argila albastra in strat grosut! Eu am incercat pe pielea mea si nu doar de 2 ori pe saptamana! Si pe langa iti mai poti face peeling facial la salon din cand in cand daca nu ai ten gras.