| BigLike a întrebat:

Sall! avusem cosuri pe fata mi-au trecut deci nu mai am insa mi-au ramas gauri si am acele locuri de culoare rosie. cum as putea scapa de ele, deci de gauri si de acele urme rosii ati putea sa imi dati va rog cine stie niste sfaturi cum scap de punctele negre? (am o multime sad ) ofer funda si astept cat mai multe raspunsuri

1 răspuns:
| RebekaRebee a răspuns:

Pai eu am folosit grema neagra si punctele negre au disparut, eu zic sa o incerci si sa vezi daca are efect.
Poti sa folosesti si crema Cutaden o gasesti la farmacie iti dai cu ea noaptea si o lasi pe fata pana dimineata, se ia greu, dar are efect dupa 5 zile.

Daca ai pete rosii s.ar putea sa ai Cuperoza incearca crema Cupeliac, o gasesti la farmacie.

Sper ca te.am ajutat!