| Ðÿdy a întrebat:

Am 1, 62 m si 40 kg.
Sunt grasa slaba, inalta, scunda?
[Funda]

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Esti slaba adica eu aveam 40 de kg la 1.56 si mi se parea ca sunt foarte slaba la 1.62...esti chiar slaba dar stai lin ca asa e frumos sa fi slaba nu grasa... fetele slabe sunt mult mai frumoase si mai cautatewinking

11 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

@xJelliSkittles tu atunci cand ai o problema intrebi oglinda? logic ca ea se vede zide zi si s`a obisnuit cu imaginea ei de aceea cere parerea altorawinking Si @InGeRaS ma bucur ca ti-am fost de ajutorwinking

| KaRy a răspuns:

Inalta si slaba :*

| kkkmakafull a răspuns:

Esti bine!:*

| Teresa a răspuns:

Slabaaaaaa
de obicei se calculeaza greutarea ideala cam asa
se ia ce e dupa virgula (adica din 1, 62 ramane 62)
se scade 10 (adica 62-10)
si se afla greutatea ideala in functie de inaltime si greutate
deci greutatea ta ideala ar fi in jur de 49-50-52 de kg nu 40

| laurik13 a răspuns:

Cam slaba...nu stiu ce varsta ai ca sa-mi dau seama dc esity inalta sau scunda... sfatul meu:mai pune 2-3 kilogramewinking

| viky98 a răspuns:

Esti foarte bine asawinking. Nici vorba de slabit dar nu iti recomand nici sa incerci sa te ingrasiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte slaba dar de ce ne intrebi pe noi? n-ai oglinda sa te vezi?

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Buna! Depinde daca ai burtica daca nu ai ingrasate pana la 44-45kg.

| kykyzzz a răspuns:

Pai, depinde. Eu cred ca arati bine, dar ai putea sa mai iei niste kilograme!hee hee

| MotiAlessia a răspuns:

Esti inalta si slaba.Eu am 10 ani.1, 52.40 kg. Oricum gandeste asa:62-10=52.Trebuie sa ai 52 de kg, dar daca ai o varsta mica, ar trebui sa te ingrasi doar cateva kg. Funda?

| tYNNa_5461 a răspuns:

Depinde si de cati ani ai. daca ai 12-13 e perfect. daca ai 14-15 esti cam slaba.