| MotiAlessia a întrebat:

Hei, fetelor.Sunt grasa, slaba, scunda, inalta? Am 1, 52.40 kg.10 ani.Grazie.Funda si vot. T. V. B.

Răspuns Câştigător
| Mihaela_4701 a răspuns:

La varsta ta.esti destul de inalta. dar cam slabuta.happy

7 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Salut.Esti normala!

| TeManancCuNutella a răspuns:

Ejty slaba si inalta! big grin
Sper ca ti-am fost de folos big grin

| Necunoscută a răspuns:

Scundă. La greutate, e ok.

| Silvia_6960 a răspuns:

Eu as zice... ca esti in crestere, si as mai zice sa nu iti faci probleme. laughing

| narcisaisa a răspuns:

Esti doar plinuta.Iar c-a sa te inalti poti sa stai intinsa de o bara sau sa te duci sa innoti.Bafta

| ManoleAndreeaMaria a răspuns:

Esti super OK! Daca vrei sa calculezi singura scade din inaltimea ta ( in centimetri ) 110. Daca rezultatul este cat greutatea ta inseamna ca esti Ok. Daca nu inseamna ca esti prea gras/slabhappy In cazul tau esti putin mai slabutza decat normalul. Dar e perfect( rezultatul optim).
Funda/vot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect! Adica, kg daca ar fi 35 ar fi bine dar in rest nu iti face griji!