| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si as vrea sa stiu daca trebuie sau nu sa me epilez pe picioare si la subrat. daca nu s-a inteles sunt baiat

3 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Trebuie sa te epilezi la substrat dar pe picioare nu!

| EnvyU a răspuns:

Pe picioare NU dar la subsuoara DA clar. In primul rand pentru ca transpiri si pute mai rau decat daca te-ai ras.

| Georgiana0216 a răspuns:

Eu nu pot intelege de ce baietii sunt mai obsedati decat fetele sa se epileze. La subrat e ok, dar pe picioare mi se pare prea de tot. Inteleg ca si voi baietii acordati o atentie sporita ingrijirii, dar sa nu exageram...