| Lovwly a întrebat:

As vrea sa ma epilez la salon. Insa nu stiu daca pot suporta.(de obicei nu ma epilez cu ceara pentru ca mi-e frica - folosesc aparatul big grin ) Doare tare cand va epilati pe picioare, pe maini si la subrat la salon?

2 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu m-am epilat prima oara cu ceara la salon, si pe maini si pe picioare.
Durere, e, dar nu insuportabila. Cu mine a vorbit tipa de la salon si mai uitam de durere.Pe maini, scapi repede...pe picioare dureaza ceva.
Poti merge linistita, o sa suporti, nu e chiar asa rau.

| Leutzzu a răspuns:

Nu aproape nici nu simti pentru ca acolo folosesc creme spieciale succes funda?