| fabian12345326 a întrebat:

Salut, am 15 ani și sunt clasa 8 si nu știu cu ce sa ma îmbrac la premiere. Eu as avea o idee
,, neagra" : pantaloni negri cămașă neagra și tenesi albi.
Ar fi okey? Dacă nu, spuneți alte combinații normale

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, si eventual ia-ti un papion alb sau visiniu

| LaraClarice a răspuns:

Teniși negri, blugi negri, cămașă neagra.

| fabian12345326 explică (pentru LaraClarice):

Ce vrei sa zici?

| LaraClarice a răspuns (pentru fabian12345326):

Că te-ai putea îmbrăca, cu cele menționate, blugi negri, cămașă neagră și teniși negri.

| fabian12345326 explică (pentru LaraClarice):

Aaa multumesc

| RobertMoon a răspuns:

Tenesii nu se potrivesc. Nu e o combinatie buna, ar merge doar daca nasturii de la camasa sunt albi, in schimb poti purta niste tenesi gri sau negri cu marginea de la talpa ALBA sau niste Chelsea Boots maro sau o nuanta apropiata de maro.

| mngzx a răspuns:

Sper ca n-ai luat premiu 3

| fabian12345326 explică (pentru mngzx):

Nu vorbi, ca nu se stie?