| fabian12345326 a întrebat:

Salut, sunt clasa 8 si vineri am premiera de sfârșit de an ar fi în regula sa ma îmbrac cu o cămașă neagra pantaloni albi (cât de cât eleganți) și tenesi albi? PS. Sunt baiat

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare ca arata urat pantaloni si pantofi albi, ia-ti pantaloni negri daca vrei pantofi albi.

Bula
| Bula a răspuns:

Tenisi la o festivitate?
Mai bine niste cizme sau slapi, poate va ploua cu inundatii... laughing

| Bula a răspuns (pentru fabian12345326):

N-ai inteles?
La o festivitate NU se cuvine sa mergi imbracat in orice, mai ales cu pantofi tenisi! tongue

| Bondarel99 a răspuns:

Ce ar putea sa fie gresit la asta?
Daca alegeai o camasa rosie, pantaloni verzi si tenisi maro mai ziceam sa intrebi, dar asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te referi la festivitatea de absolvire, fiecare clasa alege o ținută cu care vin toți băieții

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Acesta este un moment important din viața ta și știu că vrei să arăți impecabil.Îți spun că alegerea pe care vrei să o faci este una foarte bună, albul și negrul potrivindu-se perfect ce dă un efect de ying și yang.

| Lucian4 a răspuns:

Sa-ti placa tie cum arati si peste 7-8 ani atunci cand te vei uite in poze sau video sa vezi cum ai fost imbracat. Cred ca la banchet se filmeaza/pozeza. ps: Nu camasa neagra

| SporeBox a răspuns:

E ok sa te imbraci cu ce vrei atata timp cat arati bine. Oricum si uniforma arata bine