| Woner a întrebat:

Am 17 ani si astept sa imi creasca barba. Momentan mi-am dat aseara jos puful, care acum 1-2 saptamani a inceput sa fie mai vizibil, de pe la perciuni, barbie si mustata. Am vrut sa il las, dar am auzit foarte multi spunand ca daca ti-l razi,v a creste mai mare, se v a mai indesa putin. Intrebarea mea este, sa il mai rad? si daca da, la cat timp si pentru cat timp? ca sa creasca mai mare? sau sa il las asa ca nu ajuta? Il dau zilnic cu ulei de ricin, cocos si vitamina a, de mai multe ori pe zi, caci de cand am inceput sa il dau a inceput sa se vada mai bine. M am apucat si de sport pentru a creste nivelul de testosteron. Vreau din experiente propii, gen la voi la cat timp dupa ce ati inceput sa il radeti a inceput sa va creasca? Stiu ca difera de la persoana ca persoana.

2 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu am 16 ani si deja pot sa imi las barba sa creasca(desi nu esti uniform inca).Eu ma rad de pe la 14 ani si deja se vede foarte tare, este foarte deasa.Insa,dupa cum am zis, nu e uniform inca.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Da,poti sa îl razi, eu mereu m-am ras și nu a avut nimic.