| MysteryMen a întrebat:

am 14 Ani fac 15 in martie si deja am barba mare pe la perciuni ( am inceput sa ma rad cu crema de ras) si sub barba. Mustata o am mica. Este normal sa am barba pe la perciuni si sub barbie mare la varsta asta?

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Este normal, la aceasta varsta sa apara la baieti pilozitatea faciala, dar fiecare organism e altfel la unii incepe sa apara mai tarziu.

| greyhound a răspuns:

Tocmai pe la varsta asta apare parul facial asa ca stai linistit