| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari! Am 18 ani si a inceput de ceva timp sa-mi dea puful pe fata. Imi creste mai mult ciocul si sub perciuni este o pauza si doar dupa este o pata de barba si spre zona ciocului din nou pauza. Am observat ca daca ma rad incep sa-mi dea si firicele noi si astept sa creasca cat mai multe asa ca, as vrea sa ma rad, dar vreau sa las ciocul si mustata. Daca rad restul o sa creasca mai repede si mai mult acolo si mustata si ciocul o sa ramana mai putin dezvoltate? Scuzati-ma daca n-am ales categoria buna. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Mai rade-te un timp complet, parul de acum nu te reprezinta. E de fapt un puf.

| Jigokunokishi explică (pentru minrest):

Multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: