| Ovistein a întrebat:

Salut, am aproape 18 ani, sunt baiat si maine am majorat. Am facut si o rima cu ocazia asta.

Imi dati si mie va rog niste sfaturi cum sa ma imbrac? as avea niste pantaloni mai eleganti, gri, negrii si rosi, papuci negrii, camasi alba(cu maneca scurta, cred ca vreo 4 bucati, si nu imi prea plac), neagra si grii cu maneca lunga. De asemenea mai am si niste blugi mai stramti, si as vrea sa imi mai iau o camasa maine, niste combinatii sau sfaturi astept de la voi si asta cat mai urgent. Va salut.

1 răspuns:
| NimeniSiAtat a răspuns:

Camasa alba pantaloni rosi si incaltaminte de culoare neagra