| VladRO a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa ma imbrac maine la deschiderea anului scolar? E ok sa ma duc in niste pantofi sport negrii, cu o camasa bej deschis cu maneca scurta si o perche de blugi moderni, foarte faini? Astept parerile voastre. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adidasi, short si maieu. Si pe maieu scrii un numar (10 de exemplu) si mai dai si niste ture in jurul scolii, sa-ti motivezi tinuta rolling on the floor tongue

23 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Tinuta ta e ok, nu iti fa griji. Cred ca ai probleme mai dificile de rezolvat(ma intelegi tu), asa ca nu iti fa griji pentru tinuta.

Psihoyounger

| cioko19 a răspuns:

E perfect :d.
Important e sa te simti bine in pielea ta. tongue

Succes:*

| Kitty a răspuns:

E okhappy mult succesbig grin

| Mixed a răspuns:

Da... mi se pare normal...happy

bafta :*

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Eu cred ca da! merge bine!
Mai ales daca tu te simti bine!
succes:*

| Haydee a răspuns:

E foarte bine! Ce te stresezi asa?laughing
Eu ma duc cu ce vad prima oara in dulaplaughing
Succes!

| VladRO explică:

Nu ma stresez absolut deloc, pentru mine e aproape totuna sa ma duc un slip sau sa ma duc cum am mentionat in intrebare happy mersi de toate raspunsurile happy bafta si voua, cei care incepeti maine noul an scolar :*

| VladRO explică:

Da Psyhoyounger, te inteleg big grinlaughing

| alle529 a răspuns:

Te poti imbraca cum vrei tuhappyE bine si asa, nu are nimic!

Răspuns utilizator avertizat
| metonst54 a răspuns:

Imbracate cum crezi, important e sa iti placa tie nu celorlalti (cel putin asta e ganirea mea lol)

| ProAlecks a răspuns:

Vladutzz tu mi-ai raspuns la intrebarea mea cu camera web, nu stiu daca mai stii, dar eu zic sa te imbraci intr-o camasa alba, blugi moderni, si niste panotfiwinking. Sper ca am putut sa te ajut si multumesc ca mi-ai raspuns la intrebarea mea. Dar nu merge camera source sa dau click pe el... ma ajuti? laughing

| gabitzu_8696 a răspuns:

Eu zic ca e okwinking

app succes pentru noul an scolar happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum. da sa nu uiti foarfeca sa tai pamblica.si sa nu intarzii.ca teasteapta o lumeeee, lumeeeee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casual laughing nu te ambala prea mult, da-o dracu` de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa'te de sportu' asta(moda)ca nu te prinderolling on the floor)))sincer iti spunbig grin Mai bine apuca'te de... fumatlaughingca de exemplubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vladutz tati imbracate cum vrei u da nu t ajuta fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eessttee ookk dar ar trebui sa iti iei si o curea tot bej ca kamasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fii mult mai bine daca te-ai imbraca in loc de pantofi sport sa iei pantofi cu toc, in loc de blugi, colanti negri iar in loc de camasa o bluzita mai lunga grii ...astai stilul meu nu stiu daca iti place dar imbracate cum vrei tu ...mult succes!