| loveee_2446 a întrebat:

Salut :*. am banchetuu si as vrea sa ma ajutati cu niste modele de unghii cu gel :*. dau funda happy. vreau pozee sau idei

Răspuns Câştigător
| Ionela256 a răspuns:

Du-te la un salon de manichiura din oras,unul bun,si acolo el va stii cum sa te faca, nu stiu ce model sa-ti dau, lasa totul pe mana celei de acolo. Funda?(mersi anticipat)

3 răspunsuri:
| Dannyellaa a răspuns:

Sincer eu ti.as recomanda sa.ti faci french pentru anul acesta sunt cele mai popularee. http://1.bp.blogspot.com/......1deni4.jpg