| biancutzaa a întrebat:

Am cautat prin hainele mele mai vechi ieri si am gasit un tricou de cand aveam vrei 11 ani si cand l-am luat pe mine surprinzator ajungea fix pana la buric. Faza e ca e destul dedragut dar sincer mi-am fi putin rusine cu buricul afara. Am încercat si cu pantaloni cu talie inalta dar arata urat. Întrebare este: Cu ce l-as putea purta. P.S. Nu stau in Romania

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca deja ai incercat talie inalta si nu ti-a placut atunci nu mai ai ce sa faci.

| dreamhight a răspuns:

In caz de este vara l-ai putea purta cu fuste cu talie inalta(mulate sau largi) iar daca este putin mai frig ai putea incerca niste pantaloni cu talie si eventual un cardigan ...nu o sa mai iese in evedenta buricul

| ioana21iulie a răspuns:

Poți să adaugi material la bluză sau să porți pe lângă bluză pantaloni sau o fustă(în caz că e vară)

| biancutzaa explică (pentru ioana21iulie):

Pai e California e cald tot timpul dar eu vreau sa o port asa fara sa iau ceva pe dedesub, oricum merci