| Krs123153 a întrebat:

Am cosuri in zona umerilor din cauza firelor de par. Sunt foarte mici, ca niste bubite, ce pot face aa scap de ele?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la par

| CezaraEM a răspuns:

Cumpara de la farmacie crema Triderm sau Tetraciclina si da cu ea acolo unde ai cosurile. Sunt sigura ca vei scapa de ele!
Dar ai grija si la alimentatie, cu cat mananci mai multe prostii, cu atat vei avea mai multe cosuri.
Crede-ma ca si eu am avut, dar acum sunt mai atenta la ceea ce mananc si nici cosuri numai am!
Bafta!

| AlbNegru09 a răspuns:

Cosurile dispar si daca te dai cu spirt

| Marduk69 a răspuns:

Tunde-te