| Gabriel285 a întrebat:

Mi-au aparut niste bubițe mici pe penis,intr-un numar cat mai mare, ca niste coșuri...Ce as putea face sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Trafia a răspuns:

Pot fi foarte multe cauze pentru asta, unele mai usoare dar altele grave. Sper ca nu ai avut contact sexual neprotejat inainte.

Ce ai putea face sa scapi de ele ar fi sa mergi la un dermatolog. Nu te da cu creme sau nu lua pastile de capul tau sau ca a zis x sau y ca cine stie ce ai si dupa agravezi, mai ales ca e si intr-o zona mai intima. Plus ca daca faci asta te capul tau o poti da in altele si nici sa nu iti treaca.

Stiu ca e cam nasol sa mergi la dermatolog mai ales in cazul zonei acelea dar nu ai de ales, mai ales daca nu trec.