| BanuAlexandruFernando a întrebat:

Salut, am cumparat o geaca de imitator de piele și acasă am observat ca miroase a peste. Am șters-o cu o cârpa și tot mirosea și mi-am dat seama ca miroase pe sub piele, ce pot sa fac sa scap de acest miros? Am ținut-o in camera cam 3 ore și toată camera mirosea ușor a peste!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-o inapoi la magazin, sa-ti dea banii pe ea!

| BanuAlexandruFernando explică (pentru Violleta2022):

Pai nu mai sunt in țara și nu am cum sa o duc înapoi

| Violleta2022 a răspuns (pentru BanuAlexandruFernando):

Arunc-o!
In cazul asta nu mai ai ce sa-i faci ca mirosul d epeste nu mai iese cu nimic, in plus este ieftina daca-i imitatie de piele, asadar nu ai pierdut cine stie ce suma de bani.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Poart-o.
Asa miros toate la început, apoi, din cauza mirosului personal(parfum sau nu) devine normală.
Nu da cu parfum pe geaca.

| Gugustelut a răspuns:

Zic sa dormi cu ea pe tine si sa vezi ce se intampla.

| BanuAlexandruFernando explică (pentru Gugustelut):

Pei faza e ca dacă o ții pe tine îți miros și hainele și ajunge pana la piele, și te mai faci și ud fleașcă de transpirație.