| Pavel_Andrei_Vladut_1990 a întrebat:

Salut, am cumparat o geaca matlasat dar am purtato doar o luna iar in timp ce mergeam pe strada s-a agatat intr-un gard si s-a rupt putin la maneca dreapta ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii atasezi un petic personalizat pentru a acoperi ruptura astfel incat sa nu dai de banuit. Sunt petice ce se lipesc datorita fierului de calcat.

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In Carrefour exista petece autocolante (se lipesc cu fierul de calcat) cu diferite modele, de diferite culor. O cosi si apoi aplici petecul potrivit

| Samariteanul a răspuns:

Ori gasesti pe cineva care sa ti-o coase, ori iti iei alta.