| CreataMirela a întrebat:

am gasit un site nou de incaltaminte. http://uglyshoes.ro si vreau sa-mi comand o pereche de botine cu tinte si poate si o pereche de pantofi stiletto. Ce parere aveti de modelele expuse? A-ti auzit de brandul Paco Herrero?

2 răspunsuri:
| DnFn a răspuns:

Buna. Au modele frumoase, si cred ca merita. Dar site-ul nu il cunonsc, nu am auzit de el pana acum. Bafta si sa le porti sanatoasa!

| CreataMirela explică (pentru DnFn):

Multumesc Dnfn. Am si comandat o pereche de botine cu tinte si chiar azi mi-au venit. Am zis ca nu exagerez din prima, imi comand numai o pereche sa vad ce calitate au si vreau sa zic ca sunt foarte ok si foarte comode. Sunt foarte bucuroasa laughing hihi. Recomand cu caldura acest site daca sunteti in cautare de incaltaminte