| rbdvivi a întrebat:

Vreau si eu site-uri de pantofi cu tocul 10-15 cm. Dacu nu aveti pantofi atunci botine, sandala ceva cu un toc inalt si la un pret pana in 150 lei. Am 1, 74 deci nu am probleme cu modele de incaltaminte care pot face piciorul scurt. Ms

7 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Http://www.forever21.com/EU/Product/Index.aspx?BR=F21

Uite site-ul asta! Altu' cu incaltaminte de calitate si ieftina nu stiu!

Ceao!:*

| mellitzy21 a răspuns (pentru ºPishcotº):

Spune-mi te rog daca tu ai comandat pe acest site ceva si daca da cat costa drumu si in cat timp ajunge in romania..mersi

| adelina_7876 a răspuns:

Buna si eu sunt destul de inalta 1, 77 cm am niste bootine de vanzare foarte frumoase si sandale zara etc daca vrei poze id meu este amanea86, Bucuresti

| pinkypuffy a răspuns (pentru adelina_7876):

M-ar interesa p mine ce marime sunt?

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| 17Ioana a răspuns:

Https://www.iarena.ro/ vezi aici, au site-uri cu toc, botine si cizme dama. Intra sa vezi, poate au ce-ti trebuie!