| takashiforever a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am avut acnee si inca mai am iar fruntea, obrajii, si barbia au ramas rosii. in jurul ochilor am culoarea normala, deschisa. Ce-i de facut? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Jee354 a răspuns:

O sa revina la normal pe parcursul timpului.

| killerita a răspuns:

Fa-ti un remediu til spun eu daca doresti toti morcov foarte marunt apoi il amesteti cu miere si il ti pe fata 60 de minute sau poti toca cartof simplu si il pui pe fata

| Ralucastefy a răspuns:

Cumpara-ti ulei de ricin de la farmacie costa 3, 50lei aplica dimineata si seara timp de 2 sapt! E bun pentru pete, cosuri, cearcane, cresterea parului, indesirea genelor si cresterea lor. Daca nu iti trece consulta dermatologul! Bafta!winking

| MisFit20 a răspuns:

Incearca sa te speli cat de des poti cu apa cald si sapun. Si lasa tenul sa se aeriseasca, nu scobi cosurile.