| AliceAnnnnna a întrebat:

Am și eu o problema. De la un timp am barbia plină de pete roșii ca niște acnee lipite una de alta cu puroi, toată barbia plus punctele negre și sub nas vreo 4 acnee. Eu aveam pielea impecabila acum îmi este rusine sa mai ies din casa pentru ca se vede ciudat restul pielii normala și jos la gura zici ca am sos de roșii.
De la ce au apărut așa?
Cum scap de ele? Fac tratament și in fiecare zi apar altele sau se accentuează. crying

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te la dermatolog nu mai lua tratament după capu tău! iar dacă ți-a dat dermatologu un asemenea tratament care îți face în halu ăsta, schimbă dermatologu!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ce tratament faci? Ar trebui sa incetezi acest trament pana consulti un medic dermatolog ca sa iti faca cateva teste si sa iti prescrie ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai spus cu ce faci tratament si cine ti l-a prescris, fiindca pare a fii ceva total nepotrivit care te afecteaza serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi și de la masturbaree, și asta o spun în cel mai serios mod.

| xandra0301 a răspuns:

Oprește tratamentul și du-te la un dermatolog sa te vadă. Cea mai buna soluție.
Cu fata nu este de joaca și nu e ok sa te tratezi după ureche.

| AliceAnnnnna explică (pentru xandra0301):

Am fost la dermatolog și iau ce mi-au zis ei și dimineata ma trezesc cu dita mai umflăturile cu puroi...acnee

| xandra0301 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Așa cum am spus mai sus, oprește tratamentul. Spune-i dermatologului ce ai pățit, arată-i și dacă îți bagă alte prostii care mai râu îți fac, caută alt dermatolog.