| Advvrt a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor.
Ieri, maica-mea mi-a cumparat o pereche de adidasi "le coq sportif", care cred ca sunt pentru femei (eu fiind baiat).
Ei fiind pantofi de sport arata ok in picioare, ba chiar am aratat o poza cu ei unor colegi si au zis ca sunt frumosi, nu au zis nimic de rau.
De dat nu ii pot da pentru ca nu pot deoarece sunt cam scumpi si na... nu vreau sa o supar pe mama cu toate problemele ei.
Ideea e ca ei au la siret o ața aurie care sclipeste si seamana cu sclipiciul iar in talpa au un fel de sclipici. Ma gandeam ca in talpa nu e problema ca se duce in timp, iar ata poate o scot eu, vad cum fac.
Voi ce ziceti, am nevoie de ajutor!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pune si tu poza cu ei sa ne dam parerea. Nu inteleg exact care e faza cu ata, schimba-le sireturile.

| darrio2007 a răspuns:

Daca au sclipici e clar. E de fete. Nu cred ca ii poti da decat de pomana. Nu prea ii ia nimeni fiind purtati si sa le mai ceri si bani.

evenso
| evenso a răspuns:

Daca esti sigur ca sunt pentru fete, vorbeste cu mama, ori ii dai ei, ori il vinzi undeva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și, vrei sa ghicim cum arata sau care e scopul întrebării?