| Advvrt a întrebat:

Salut, am nevoie de niste sfaturi.
Recent am primit o pereche de pantofi sport marca "le coq sportif", modelul: "omega X Y Metallic" si culoarea e un crem.
Ideea este ca eu sunt baiat si acesta este un model de fete, dar nu cred ca iti dai seama pentru ca le-am aratat poza unor colegi si au zis ca sunt ok, nu ar fi zis ca "ba vezi ca sunt de fete".
Ei aveau la sireturi o ață subtire sclipitoare ce parea sa fie Sclipici DAR am scos-o. Singura problema e ca pe talpa au sclipici si se vede f puțin in partea din fata. Eu ma gandeam sa tocesc unpic talpa ca sa nu se mai observe.
Voi ce ziceti? Chiar am nevoie de sfaturi! Nu e nimic la misto!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O sa se duca sclipiciu ala cu timpul, sau incearca sa faci ceva sa-l acoperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la cine i-ai primit cadou? sau i-ai furat lu sora-ta? laughing)
cat despre le coc sportif, ei nu fac pantofi, cheia e in nume, " sportif"
eu n-am vazut in viata mea pantofi, de la le coc sportif

| Advvrt explică (pentru anonim_4396):

Se vede ca raspunzi pentru ca nu ai ce face. Am zis pantofi SPORT. Daca esti chior si nu vezi mai bine nu comenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IrinaMihaela15):

Ce mi-arati aici?

| IrinaMihaela15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faptul că coq sportif fac si pantofi

| anonim_4396 a răspuns (pentru IrinaMihaela15):

Eu n-am vazut pe site, unde ai dat. decat adidasihappy

| IrinaMihaela15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ti-a raspuns Advvrt mai sus, a spus că a primit pantofi sport, adică adidași, tu ai spus ca cică nu fac pantofi, si eu ti am arătat că au pantofi sport (adidasi), si tu imi spui ca nu ti am arătat pantofi si doar adidași:/ de ce esti greu de cap? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru IrinaMihaela15):

Pantofii sunt pantofi, si adaidasii adidasi
.
Ce pantof sport? ce sport poti sa faci in pantofii aia? ca nu inteleg. De unde pantof sport? de la ce sport? ca nici sa alergi in ei nu poti. happy