| DenisStieJuca a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor in legatura cu imbracamintea.Nu stiu cum sa imi aleg hainele si nici de unde sa le achizitionez.
Sunt baiat, am 16 ani, 160 inaltime, 45kg si e greu sa imi gasesti haine bune de mine.
Cine ma ajuta cu niste sfaturi are funda! URGENT

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Mie îmi place sinsay, totul este așa ca în catalog, acum are și transportul gratuit. Totuși trebuie să îți cunoști mărimea, au și ei un ghid de mărime care este bun. Am scris de site, dar sunt și magazine.

7 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Haine pentru adolescenți găsești prin Mall: H&M, New Yorker, Bershka, Cropp, House etc. Probabil porti mărimea XS (cea mai mica). Îți alegi tu ce îți place, in principiu orice culoare se asortează cu pantaloni negri/albastri.

| DenisStieJuca explică (pentru Justme1997):

Din pacate si marimea XS este mare

| Ruth2100 a răspuns (pentru Justme1997):

Ce e cea mai mică mărime? Xxs? Asta ce i?

| Justme1997 a răspuns (pentru Ruth2100):

Daca găsești XXS, ar fi cea mai mica mărime, dar nu se găsește la toate magazinele.

| DenisStieJuca explică (pentru Justme1997):

Imi poti spune cateva magazine care au aceasta marime?

| Justme1997 a răspuns (pentru DenisStieJuca):

Îmi pare rau, nu am cautat-o niciodata, nici nu am verificat ce mărimi au la secțiunea cu haine de băieți. Apropo, cel putin la hainele de femei, mărimile nu corespund exact. Deci poate sa iti vină o mărime la un magazin si alta marime la alt magazin, deci totul trebuie probat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că cel mai bine îți iei de la copii cele mai mari haine. 12-13 ani. Că cele de adolescenti sau adulti sunt prea mari.