| Teodora777 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Vreau sa ma inscriu la Brasov la facultate,insa nu stiu ce sa aleg, ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? Va rog, ar insemna foarte mult pentru mine si m-ar ajuta sa ma orientez, nu vreau sa fac facultatea degeaba.
Va multumesc.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce modalitate de alegere a facultatii ai fix degeaba o sa o faci

| Teodora777 explică (pentru suntserios):

Da sigur, bine ca le stii tu pe toate. Om idiot ce esti!

| suntserios a răspuns (pentru Teodora777):

Lasa, ca ai sa ajungi tu la momentul in care vei cauta un loc de munca si ai sa vezi cum stau lucrurile in realitate

| Teodora777 explică (pentru suntserios):

Stiu destul de bine care e treaba cu locurile de munca...

| suntserios a răspuns (pentru Teodora777):

Daca ai sti atunci nu ti ai mai baza viitorul pe intrebari de genul "Zice ti voi necunoscutii de pe net ce cariera sa aleg ca eu habar nu am. Nu conteaza ca nu ma pricep in domeniu si ca voi habar nu aveti ce imi place mie si la ce sunt buna"

| Teodora777 explică (pentru suntserios):

Eu am pus doar o intrebare din plictiseala, ca doar nu sunt idioata sa ma i-au dupa toata lumea, ca pana la urma tot ce vreau eu o sa fac. Da deja nu mai conteaza.