| TheHappyJoint a întrebat:

Am niste cosuri si vreau sa ma barbieresc. Daca le tai ce se va intampla si cum remediez?

Răspuns Câştigător
| ancadragutza a răspuns:

Buna.depinde de cosuri.daca sunt sub piele nu-i nicio problema dai cu lotiune sau cu ce iti dai tu dupa ce te razi, dar daca sunt din alea iesite in relief ''coapte'' si le tai se vor infecta te vor ustura si se vor face bubite care vor arata foarte urat. daca e asa mai intai le dezinfectezi le storci sau tratezi in seara asta si maine vai fi gata pentru barbierit. pupy

1 răspuns:
| Florin_6699 a răspuns:

Icearca Zineryt de la farmacie sau o crema buna de pe site-ul http://www.abc-cosmetics.ro.im/cumpara/abc-family-crema-antiacnee-354661