| NoBoDy_9430 a întrebat:

Am o centura mare, crem si nu stiu cu ce sa o asortez.As vrea sa ma imbrac cu ea de revelion.
Niste sugestii?

Dau funda:*

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cu incaltamintea sau geanta! Daca nu ai nici una, nici alta, macar fa-ti unghiile crem si asorteaza o bijuterie(margele, cercei...) si machiaj!

| ToxicBubless a răspuns:

Ar merge cu o geanta de aceeasi culoare, niste cizmulitze gri(cu/fara toc sau lungi, deasupra genunchiilor) cu o camasutza lunga care sa includa cul cizmelor si colanti/pantaloni negri... Sper ca am fost de ajutorbig grinFundabatting eyelashes?

| doiny_6719 a răspuns:

Eu as lua o rochita din dantela cu negru si crem, scurta si mulata si as pune centura.si niste pantofi inalti si cu platforma si o gentuta plic aurie... dar nu care sa iasa in evidenta