| BlueSky14 a întrebat:

Salut! Am o intrebare si am mare nevoie de parerea voastra. In curand va fi onomastica mea si nu stiu sigur in ce m-as putea imbraca. Stilul meu este mai mult tomboy, grunge dar si dark academia. O sa merg la mc cu doua prietene. Nu o sa fie o petrecere prea mare. Dupa mc cred ca o sa mai stam pe afara. Deci as vrea ceva mai comod. Nu pot specifica varsta dar pot spune ca am 13+. Poate va ajuta detaliile.

Răspuns Câştigător
| Julyly2089 a răspuns:

Poți sa îți iei niste pantaloni cargo și un tricou cu un imprimeu sau un top. Sau poți sa te îmbraci cu o fusta sau rochie, dar o sa fie cam frig și ai zis ca vrei sa fii comoda. Poți sa te mai uiți pe Pinterest și sa alegi în funcție de ce ai deja acasă. Oricum din câte ai spus nu e ceva petrecere super importanta, poți sa te îmbraci cu ce te îmbraci în mod obișnuit. La mulți ani!

1 răspuns: