| Dixiee a întrebat:

Hei TPU :*. Am si eu o intrebare. Sunt cu un baiat de o luna si o saptamana, ma tot intreaba "cat cred ca o sa stam impreuna" thinking si nu stiu de ce straight face. Imi puteti spune parerea voastra. Ms

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Ca tine la tine si nu vrea sa te piarda. Spune`i si tu ca vrei sa dureze mult[sau cat vrei laughing] si intreaba`l el cat crede.
Cred ca vrea sa stie la ce sa se astepte de la tine, cum el tine la tine si vrea cat mai mult, vrea sa vada daca si tu.

| Chimilica a răspuns:

Cred ca te place mult si vrea sa vada daca sentimentul este reciproc. Vrea sa vada cat ai fii tu dispusa sa fii cu el. Ai grija de tine pisico :* Fundita?batting eyelashes

| Bella_6044 a răspuns:

Pai... ori baiatu tine mult la tine ori o spune fara intentia de a te ingrijora. Cand te mai intreaba raspunde'i si tu cu ceva de genu "eu sper sa dureze mult, tu?". si vezi ce spune :* Fundoi?