| Aly28 a întrebat:

Bunahappy cu se ce asortez o pereche de pantaloni skinny negri? Sa imi iau o bluza cu maneca bufanta(albastra, verde, bej, roz), cu un lant mai lung, margele, bratari, o geanta/plic, tocuri? sau e prea simplu pentru un majorat?
dati-mi idei de bluze dragute, si cum as putea sa le accesorizezhappyfunda+voturi
ps vreau pantaloni, pentru ca nu mi se pare ca am genunchii cam grosi, si nu ma simt f bine in fusta, asa ca nu-mi recomandati fuste, rochiitongue

Răspuns Câştigător
| Beiib a răspuns:

Hey big grin Cel mai important e sa te distrezi. Asa ca trebuie sa elemini tocurile subtiri si inalte. Poti sa incerci niste sandale cu strasuri si cu platforme. Eu am Progetto r149 si sunt extrem de comode, si in plus sunt superbe si le adorhee hee Poti sa-ti iei niste pantofi simpli, daar colorati in culori neon [se poarta foarte mult]. Sau niste botine decupate.

In sus merge cel mai bine[daca vrei sa-ti evindentieze lantul ] o bluzita bej larga din voal. culoarea pieli care o poti baga fie in pantaloni, fie sa-i faci un nod sau o pori lasa libera. Sau, un top.gen corset, colorat cu ceva imprimei floral ca tot se poarta sau cu orice altceva. E super sexy si de club! Aaa. si plic cat mai mare. happy Asta e ideea mea. Acum, nu stiu daca iti place.

Aniway, sa te distrezi la majorat! :*

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cu pantaloni negri poti sa asortezi aproape orice, important e sa asortezi celelalte culori bine

| VogueAdicction a răspuns:

Dap, prima chestie chiar ai spus-o prea bine.
Skinny Jeans cu tocuri e o combinatie chiar foarte buna.
Ai grija! NU iti lua o camasa care e mai sportiva, sa fie putin mai trendy. Margelele sa nu fie de aceeasi culoare precum camasa, ca arata urat, doua culori la fel dar sa fie in aceeasi gama de culori.
De exemplu:
Skinny jeans negri, bluza bej, margele si bratari maro, tocuri tot maro, si plic negru.
Cred ca ti-ar sta superb! happy

| Bogdana91 a răspuns:

Eu as alege in partea de sus ceva transparent si as lua un sutien aceeasi culoarea ca bluza. Se poarta ''transparentul" anul acesta(am cititit pe divahair.ro).Si geanta plic e cea mai buna alegere.Ai mai putea alege o camasa casual la care sa adaugi un papion dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bijuteriile poti sa ti le creezi singura! Nu stiai ca e posibil, nu? Intra pe www.zanamargeluta.ro si acolo gasesti margele si accesorii pentru a-ti crea singura bijuteriile

| papioane a răspuns:

Un papion colorat frumos gasesti pe http://papioane.ro

| MikiiDeea a răspuns:

Mie mi se pare o combinatie perfecta: skinny jeans negri, cu o bluza roz, cu un lant albastru, bratari bleu, o geanta neagra, cu tocuri negre sau albe... poti schiba culorile, cum doresti, dar asa mi-am imaginat eu ca ar fi frumos; bluze dregute? cred ca acelea simple, fara un model prea incarcat sunt cele mai usor de accesorizat, le poti accesoriza cu margele (depinde de decolteu), cercei, bratari, esarfe, genti, balerini, tocuri, baschetzi, shuzi. depinde si ce pantaloni iti iei. Eu propun un tricou/maieu bleu, cu skinny jeans negri sau bleomaren, cu bratari negre si basketi roz. Eu de obicei asa ma imbrac. Acum fiecare cu gusturile lui. Mult succeswinking Sper sa te ajute big grin