| IerurașDeCiocolataAlba a întrebat:

Salut, am o problema care ma macina. Am 15 ani si am par pe picioare... Si nu stiu daca ar trebui sa ma epilez sau sa il las acolo : ) Ceva pareri? Ofer funda! BTW sunt Baiat

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Lasă-l, ești mai macho așa. Și se zice că tăindu-l îl faci să crească mai vârtos și tu nu vrei asta

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De cand baietii se epileaza pe picioare?
Esti gay, sau te pregatesti sa devii unul?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa il epilezi, dar la urmatoare intrebare trebuie sa modifici "BTW sunt Baiat" in "BTW sunt Fata"

| LPCTSTR a răspuns:

Se numeşte "procesul de pizdificare a unui bărbat".
Scuză-mi expresia, internetul este nemilos.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LPCTSTR):

Intru totul de acord cu tine. Daca nu esti atlet sau innotator de performanta si rasul picioarelor te-ar putea ajuta in cariera... esti un pitziponc 100% daca faci asta.

| Justme1997 a răspuns:

Majoritatea băieților au dar dacă chiar te deranjează, ignoră opiniile altora și esti liber sa îl dai jos. Rămâi la fel de băiat și cu și fără par

| denisTiky a răspuns:

Pai avand in vedere ca esti baiat....De ce sa il te epilezi? Esti baiat, nu fata. Eu nu m-am epilat niciodata si nici nu o sa o fac. Consider ca parul pe maini/picioare este o caracteristica al unui barbat.
Dupa cum spunea si CookieDog, e un proces de pizdificare. ((=

| elena97890 a răspuns:

Lasa.l acolo daca nu te deranjeaza. Bucura.te ca nu esti presat sa te epilezi peste tot in afara de cap