| StefanCalin123 a întrebat:

Sunt baiat si ma epilez pe picioare. Intrebarea mea este la cat timp ar trebui sa ma epilez? O data pe saptamana? Dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cand simti tu ca e nevoie.

| Eucumamajunsaici a răspuns:

O data la doua saptamani, dar nu te epila prea des se indeseste

| StefanCalin123 explică (pentru Eucumamajunsaici):

Pai ma epilez cu lama, deci tot la 2 saptamani ar trebui?

| Eucumamajunsaici a răspuns (pentru StefanCalin123):

Da ca se indeseste dupa